موسسه آی چاپ با داشتن متخصصان و با تشکیل تیمی جوان و با انگیزه که همگی دارای تجربه در زمینه های مختلف چاپ ، تبلیغات و تجارت آنلاین هستند همیشه می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. از همان آغاز، ما همکاری نزدیک با مشتریان مان را در قلب ارزش های آی چاپ قرار داده ایم. ما سال ها تجربه را با مزایای چاپخانه اینترنتی تلفیق می کنیم و شما را از نتیجه ی این مزایا مطلع می سازیم. محصولات حرفه ای با قیمت عالی، با بالاترین کیفیت و ارسال بموقع در موعد مقرر.
شما می توانید با یک تماس سوالات چاپی و در صورت نیاز استعلام قیمت خود را براحتی بدست آورید و از تجربیات ما در این زمره بهره مند شوید که با این کار از مراجعه حضوری مشتریان صرفه جویی و مراحل انجام تسریع پیدا می کند.کوشش بی وقفه و با تلاش به موفقیت می اندیشیم که این به سبب یاری شما مشتریان عزیز امکان پذیر خواهد بود.

خرید از موسسه آی چاپ مزایای ذیل را برای شما به همراه دارد:

پرسنل موسسه آی چاپ از زمان شروع پروسه چاپ هر سفارش در چاپخانه ها حضور داشته و ضمن نظارت کیفی، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقاً کنترل میکنند.

بررسی قبل از تولید:

تمامی فایل های دریافتی با استفاده از نرم افزارهای تخصصی در صورت درخواست مشتری بررسی میگردند. اگر فایل شما مشکلی داشته باشد یا به هر دلیل مناسب چاپ نباشد، حتماً قبل از انجام هرگونه فعالیتی به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

کنترل کیفیت:

 نظارت کیفی، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقاً کنترل می کنند.

گارانتی:

نظر به حضور دایم و مستمر پرسنل کنترل کیفیت موسسه آی چاپ در کلیه مراحل، سفارشات دقیقاً طبق خواسته مشتریان تولید می گردد. 
ارسال رایگان:

محصولات به آدرس اعلام شده از سوی شما به صورت رایگان ارسال میگردند.